Banyo Dekorasyonu Önerileri

Banyo Dekorasyonu Önerileri

Banyonuzdan çok mu sıkıldınız? Artık banyonuz gözünüze çok mu kötü gözüküyor? Küçük dokunuşlarla banyonuzun havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Ancak önemli olan ne yapmak istediğinize karar vermek siz sevgili ev dekorasyonu delisi. Bu kararı alabilmenizde yardımcı olacak bazı Banyo Dekorasyonu Önerileri listesini sizler için hazırladık.

Banyo Dekorasyonu Önerileri

Banyo Dekorasyonu Önerileri

1- Banyonuzu Kişiselleştirin, Önemli Olan Sizin Zevkiniz Bunu Asla Unutmayın

Banyonuzda değişikliğe giderken kendi zevkinize göre seçim yapın. Önemli olan siz ne seviyorsunuz? Ne tarz banyolar hoşunuza gidiyor? Mesela sade bir tarzınız varsa eğer açık renkli mobilyalar ve aksessuarlar seçilebilir yada canlı bir kişiliğe sahip biriyseniz daha renkli seçimler yaparak renkli bir banyoya sahip olabilirsiniz.

2- Kozmetiklerinize Yer Ayırın ve Dağınıklıklardan Kurtulun

Bakım ürünlerinizi, kremlerinizi, makyaj malzemelerini ve sabunlarınızı özel, şık sepetlere veya dolaplara koyabilir ve böylece bunların banyonuzda yarattığı dağınıklıktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız bu seçim banyonuza şık bir hava katacaktır.

3- Daha Kullanışlı Bir Banyoya Sahip Olun

Banyolarınızda dolap kullanmaktan çekinmeyin ve aynı şekilde raflardan korkmayın. Ne kadar çok dolaba sahip olursanız o kadar çok banyonuz fonksiyonel hale gelecektir. Üstelik açık raf ve dolap tercihlerinizde burada kullandığınız ürünlerin yerlerini değiştirerek banyo dekorasyonunuzda farklılık yaratabilirsiniz.

4- Sıradanlıktan kurtulun, Sıradışı olun

Banyolarda kullanılan klasik renkler genelde beyaz ve mavidir. Siz bu renkler dışında renkler tercih ederek banyonuza farklı bir tat katın. Duvarlarını değişik renklerde boyayabilir yada dolabınızın kapağının rengini değiştirebilirsiniz yada farklı bir renkteki seramikleri bir duvarınızda döşetebilirsiniz.

5- Duşakabin Kullanın, Duşakabin de Güzel Görünebilir

Eğer ufak bir banyoya sahipseniz küvet sevdanızdan maalesef vazgeçmeniz gerekli. Bunun yerine duşakabin kullanmanız size banyonuzda yer kazandıracaktır. Üstelik duşakabini stickerlarla renklendirebilir ve banyo farklı bir tarz getirebilirsiniz.

6- Sade banyolar terciniz ise

Bu tip banyolara sahip olmak ama aynı zamanda tekdüzelikten kurtulmak istiyen biriyseniz açık renkler ve toprak tonlarını kullanın. Ancak bu renkler banyonuzda tekdüzelik yaratacağı için yenilediğiniz toprak tonlarındaki veya açık renk banyolarınızda renkli aksessuarlar kullanarak banyonuza hareketlilik getirebilir ve değişik bir havaya sahip bir banyo yaratabilirsiniz.

Peki banyodaki değişikliğinize karar vermeden önce 2018 Ev Dekorasyonu Trendleri yazımızı okumaya ne dersiniz?