Ekonomik Ev Dekorasyonu Önerileri

Ekonomik Ev Dekorasyonu Önerileri

Evinizi maddi durumunuzdan dolayı yenileyemeyenler için ekonomik ev dekorasyonu önerilerini bu yazıda topladık.  Ekonomik Ev Dekorasyonu Önerileri nelerdir?

Ekonomik Ev Dekorasyonu Önerileri

Ekonomik Ev Dekorasyonu Önerileri

1- Canlı Renklerden Korkmayın

Farklı desenli nevresimler, kırlentler veya duvar stickerlarını kullanarak 100 TL bile harcamadan odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz dönüşümlü olarak bu parçaları kullanabilir ve tek düzelikten kendinizi koruyabilirsiniz.

2- Derz Kalemi

Kirlenmiş fayans derzlerini yapı marketlerde satılan derz kalemleri ile yenileyebilirsiniz.

3- O Eski Paspaslardan Kurtulun

Evimizin girişinde bulunan paspaslar eve giren ve çıkan insanların ilk dikkat ettiği objedir. Burada kullandığınız farklı paspaslar bilinçaltınıza evde değişiklik yapıldığı mesajını verecektir.

4- Mutfaklarınızı Led Işıklarla Süsleyin

Mutfağınızda kullanacağınız led ışığı serileri ortama farklı bir hava katan, ucuz bir çözüm olacaktır.

5- Duvar Stickerları

Tekdüze duvarlara stickerlarla yapacağınız dokunuşlar evinize farklı bir hava katacaktır.

6- Çerçeveler

Sade çerçevelerle odanıza hareketlilik getirebilir ve zaman zaman içindeki fotoğrafları değiştirerek odanızın görünüşünü tazeleyebilirsiniz.

7- Eski Bataryalardan Kurtulun

Mutfak ve banyolarınız size kötü görünüyorsa bu görüntüden bataryalarınız değiştirerek kurtulabilirsiniz. Farklı tarzda üretilmiş batarya mutfağınıza ve/veya banyonuza farklı bir hava katacaktır.

8- Hasırı Evinize Sokun

Son yılların dekorasyon trendleri arasında yer alan hasır evinize güzel bir tat verecektir. Küçük bütçeli hasır objeleri evinizde kullanarak dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz

9- Fazlalıklardan Kurtulun

Evinizde kullanmadığını eşyaları ayıklayarak ihtiyacı olan birine veya derneğe bağışlayarak hem birilerine yardım etmiş olur ve açılan yer sayesinde elinizdeki eşyaların dizilimini değiştirebilirsiniz. Bu da evinize farklı bir hava verecektir.

10- Çiçekler

Taze çiçekler evinize canlılık getirecek objelerdir. Bu objeler sayesinde evinize renk katabilir ve hareketli bir enerji verebilirsiniz.

11- Eşyaları Farklı Amaçlarla Kullanın

Bir diş fırçalık diş fırçalık olarak kullanılmak zorundadır. Bu diş fırçalığı vazo olarak kullanabilirsiniz. Bu da kullanılan ortama farklı bir tat verecektir.

12- Takımlar Tek Düzelik Yaratır

Evinizde yemek takımı, yatak odası takımı kullanmak yerine tek tek uygun maliyetli parçalarla odada bir uyum sağlayabilirsiniz. Bu tip döşenen odalar evinize farklı bir hava verecektir.

13- Dışarıya Çıktığınızda Dikkatli Olun

Pikniğe gittiğinizde yada deniz kenarında etrafına bakmayı unutmayın. Buralardan topladığını ağaç parçaları ile takı standı, sehpa vb. eşyalar yapabilirsiniz. Bu eşyalar size son derece ucuza malolacaktır.

Peki 2018 Ev dekorasyonu trendlerini merak ettiniz mi? O zaman bu yazı tam size göre: 2018 Ev dekorasyonu