En İyi Dekorasyon Blogları

Ev dekorasyonu alanına meraklı kişilerin içeriklerini oluşturduğu bloglar evinizi yenilemeden önce mutlaka incelemeniz gereken siteler. Bu blogları inceledik ve sizin için En İyi Dekorasyon Blogları listesini çıkardık.

En İyi Dekorasyon Blogları

En İyi Dekorasyon Blogları

1- Tarz Meselesi

8 yıllık bir geçmişse sahip olan site genel dekorasyon fikirlerinin yanında kendi yap projeleri ile de dikkat çekiyor.

2- Ev Düzenleme

3.5 yaşında “Ev Düzenleme” blogu son derece geniş bir içeriğe sahiptir. Site içinde her bir konu ile ilgili farklı görüşlerden yüzlerce makale bulunmaktadır.

3- Decobaz

Sadece 3 senelik bir blog olan “Decobaz”  güncel dekorasyon trendlerini düzenli olarak takip edebileceğiniz bir sitedir. Pratik fikirlerin, Dünya’dan örneklerin ve farklı kendin yap projeleri ile mutlaka takip edilmesi gereken bloglardan biridir.

4- Dekordiyon

Dekordiyon 4 senelik bir blog. Düzenli olarak yenilenen içeriği ile dikkat çeken site bünyesinde hemen hemen her konuda dekorasyon fikirlerini barındırmaktadır.

5- Dekoralist

Sade tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken blog 4 seneden beri kullanıcılarına içerik sağlamaktadır.

6- Ev Gezmesi

Kullanıcı ile sürekli iletişim halinde olan blogda dekorasyon ve kendin yap fikirleri paylaşılmakta ve bu konularla ilgili fikir alışverişi yapılmaktadır.

7- DDekor

Türkiye’nin en eski dekorasyonlarındna biri olan blog 8 senedir yayında. Blogta hemen hemen her konuda dekorasyon fikri verilmiş.

8- Dekoloji

4 yaşındaki Dekoloji son derece canlı ve hareketli bir yapıya sahip. Ev dekorasyonu ve kendin yap projelerini son derece geniş bir ağda sunan site düzenli olarak takip edilecek bloglar arasında.

9- Dekorolog

5 yılı aşkındır dekorasyon ile ilgili yazılarla aktif olan sitede ev dekorasyon fikirlerini, kendin yap projelerini, dekorasyon trendlerini vb. Kişisel bir anlatımla bulabilirsiniz.

10- DekorBlog

3 yaşında olan DekorBlog sitesi yayına başladığı ilk günden beri kendini sürekli geliştiren bir yapıya sahip. Ayrıntılı site ağacı ile kullanıcılarının işini kolaylaştıran sitede mobilya önerileri, kendin yap projeleri, ev temizliği, güncel dekorasyon haberleri ve Dünya’da yer alan dekorasyon trendlerine dair çok geniş bir arşiv bulunmaktadır.

Peki en iyi ev dekorasyonu siteleri hangileridir?