Dünya’dan Tek Katlı Evler

Dünya’dan Tek Katlı Evler

Her zaman müstakil bir evde yaşamak isteyenlerden biri misiniz? Ama çok büyük evlerden çok tek katlı kendine ait bahçesi olan evleri mi tercih ediyorsunuz? Eğer bu sorularımıza cevabınız evet ise bu yazı tam size göre. Hayalinizi süsleyecek olan Dünya’dan tek katlı evleri sizin için topladık. Hadi ev dekorasyonu meraklıları yazımıza…

Dünya’dan Tek Katlı Evler

1- Almanya’dan Bir Kır Evi

Almanya’da konumlanan bu şık country evi hep hayalinizi kurduğumuz kır evlerinin bir benzeri olduğunu söylesek yalan olmaz. Dönem filmlerinden fırlamış gibi görünen bu eve sahip olmak için nelerden vazgeçerdiniz?

Hayalinizdeki Evler

2- Masallar Diyarına Giriş Yapıyoruz

Adeta bir masaldan kopup gelmiş gibi duran bu evin çatısı tipik Orta Avrupa mimarisinin özelliklerini taşıyor. Kolay kolay hiçbir yerde göremeyeceğimiz kadar saydam bir yapıya sahip bu evde yaşamayı hayal edebiliyor musunuz?

Dünya’dan Tek Katlı Evler

3- Minik Kutu

Kutu gibi görünen ve grimsi yapıya sahip bu ev modern tarzda tasarlanmış. Sadece 75 m2 büyüklüğüne sahip olsa da son derece şık ve modern bir yapıya sahip olan bu ev kutu gibi ev tanımlanmasına birebir uyuyor ve çağdaş yapısıyla öne çıkıyor.

Dünya’dan Tek Katlı Evler

4- Tek KATLI LÜKS

Tek katlı evlerin lüks olamayacağı inancının tamamen yalan olduğunun en büyük kanıtlarından olan bu evin ön bahçesinde son derece şık bir havuz bulunuyor. Ön giriş tamamen camdan oluştuğu için iç ve dış mekan bütünleştirilmiş ve son derece ferah ve şık bir alan yaratılmış.

Dünya’dan Tek Katlı Evler

5- Retro Bungalov

Retro tarzıyla dikkat çeken bu bungalov ev genelde düşük maliyetli projeler olarak görülse de işin aslı öyle değil. Bunun en güzel ispatlayan bu ev son derece şık ve dikkat çekici bir yapıya sahip ve iç alan fonksiyonellik düşünülerek tasarlanmış.

Dünya’dan Tek Katlı Evler

6- Tek Katlı Konfor

Eğer tek katta ihtiyacımız olan konfora sahip olabiliyorsak neden çok katlı evler yapmaya ve bu evleri tercih etmeye devam ediyoruz. Farklı dış tasarımı, konfrolu iç ve dış yapısı ile sıradışı aydınlatması ile gören ilk anda çarpan bu ev hem kırsal alanlarda hem deniz kenarlarında hem de şehirlerde kullanmaya yönelik bir tasarıma sahip.

Dünya’dan Tek Katlı Evler

Bu yazımızdan sonra Başarılı Bir Ev Dekorasyonu yazımızı da mutlaka okuyun.