Evinizi Güzelleştirecek Dekorasyon Fikirleri

Evinizin görünümden sıkıldıysanız ve farklı bir şeyler denemek isterseniz bu yazı tam size göre. Evinizi güzelleştirecek dekorasyon fikirlerini sizler için bu yazıda toparladık. Haydi ev dekorasyonu delileri Evinizi Güzelleştirecek Dekorasyon Fikirleri yazımıza…

Evinizi Güzelleştirecek Dekorasyon Fikirleri

Evinizi Güzelleştirecek Dekorasyon Fikirleri

1- Farklı Mumlar

Evinizin sıcaklığını arttıracak ve huzur verecek olan mumlar hem uygun fiyatları hem de farklı seçenekleri ile evinizin çeşitli yerlerinde kullanabileceğiniz bir obje türüdür. Odanızda yakacağınız lavanta kokulu bir mum hem odanın enerjisini değiştirecek hem de sizi mutlu etmeye yetecektir.

2- Taze Çiçekler

Taze çiçekler taşıdıkları enerji ile evinizin havasını yenilecektir. Dilerseniz ruh halinize göre dilerseniz evin dekorasyon renkleri ile kullanacağınız çiçekler eviniz için hem uygun maliyetli hem de kolay ulaşabileceğiniz bir çözüm yaratacaktır.

3- Aynalar

Kadınların vazgeçilmezi olan aynalar farklı görünüşleri ile evinizde harikalar yaratmanız için size yardımcı olabilecek objeler arasındadır.  Özellikle ışıkları yansıttıkları ve derinlik verdikleri için küçük mekanları daha geniş ve ferah gösterecektir.

4- Anılarınızı Saklayın

Anılarınızı çerçevelemeniz veya bir kavanozda sığdırmanız ve sonrasında mekanda kullanmanız o mekana bir karakter verecektir.

5- Dile Gelen Evler

Dekoratif harflerle dile gelen evler kelimelerin gücünü kullandığı için çok farklı bir enerjiye sahiptir.

6- Kuş ve Kelebek Figürleri

Canlı bir enerjiye sahip olan kuş ve kelebek figürü kullanılan evlerde bu canlıların enerjisi yansıyacaktır.

7- Fotoğraflarınızı Kullanın

Artık fotoğraflarınızı sakladığınız yerden çıkarmanın tam sırası. Fotoğraflarınız ister çerçeveleyerek ister farklı sunumlarla kullanın ve bu fotoğrafların size neşe vermesine izin verin.

8- Duvarınızı Süsleyin

Kalıplar kullanarak yada çocuklarınızla duvarlarınıza yapacağınız çizimler mekanlara farklı bir tatlılık katacaktır.

9- Haritalar

Gezmeyi seven biriyseniz duvarlarda kullanacağınız haritalar tam size göre. Duvara monte edilen haritalardan alın ve gittiğiniz yerlere ait fotoğrafları bu duvar haritalarının üzerine işleyin.

10- Led Işıkları Kullanın

Işıklandırmanın gücünden bir farklılık yaratarak led ışıklar kullanarak yararlanın.

11- Bank Alın

İster evinizin girişi için ister yemek masasından kullanılmak üzere banklar alın. Sandalye ve bankları bir arada kullanarak yemek odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

12- Farklı Raflar

İster kendiniz yapabilirsiniz ister satın alabilirsiniz…. Alışılmışın dışında kullanılan duvar rafları odanıza farklı bir tat katacaktır.

Bahçe Dekorasyonu ile ilgili farklı fikirlere sahip olabileceğiniz bu yazımızı mutlaka okuyun.